تلفن 021 88316704
Show menu

WfH

شیوع کرونا در کشور تاکنون سبب شده تا بسیاری از کسب‌ و کارها برای حفظ سلامت تیم‌شان و ادامه فعالیت خود به خانه‌نشینی اجباری و دورکاری تن دهند. کرونا، برای ما چالش‌های بسیاری داشت که دورکاری یکی از آن‌ها بود. زمانی که شما مجبورید دورکار باشید اما همچنان نیاز به تماس تلفنی و دسترسی به داخلی خودتان از شرکت دارید این چالش چندین برابر می‌شود.

همان‌طور که مستحضر هستید، یکی از مزیت های ویپ (VoIP)، حذف وابستگی‌های فیزیکی جهت دسترسی به سیستم تلفنی و برقراری مکالمات صوتی و یا تصویری از هر نقطه ای می باشد. اما ویپ برای کسب‌ و کارها، معنا و مفهوم مهمتری داشته و اهمیت آن، تنها به برقراری یک مکالمه محدود نمی‌شود؛ در این روزهای سخت که در همه دنیا، همه‌گیرشدن ویروس کرونا سبب شده تا بسیاری از کسب‌ و کارها تعطیل شوند و یا کارمندان خود را به دورکاری اجباری بفرستند، ابزارهای ارتباطی در بستر اینترنت به خصوص VoIP، بیشتر از همیشه اهمیت یافته است.

پس اگر کسب و کاری دارید که هنوز در آن از این تکنولوژی بهره نبرده‌اید و از مرکز تلفن یا سانترال‌های سنتی استفاده می‌کنید، یا باید قبول کنید که بحران کنونی برای شما آسیب های بیشتری به دنبال خواهد داشت و یا این‌که سریعتر دست به‌کار شوید و برای ایجاد یک بستر امن مبتنی بر VoIP اقدام نمایید.

در نگاه اول راه‌اندازی VPN، شاید راهکاری مناسب به نظر بیاید اما هیچ‌گاه راهکاری پایدار و باکیفیت برای تماس‌های تلفنی به شمار نمی‌رود. به همین دلیل شرکت ساعیان ارتباط راهکاری امن و رمزنگاری شده در اختیار شما می‌گذارد تا دیگر نگرانی از بابت کیفیت پایین تماس در راهکارهای مبتنی بر VPN نداشته باشید.

نکته قابل توجه این است، که کاربر شما به هیچ دستگاه و یا سخت افزار ویژه ای نیاز ندارد، تنها از طریق نرم افزار تلفن (Softphone) بر روی موبایل هوشمندتان، لپ‌تاپ یا کامپیوتر شما، تمامی امکانات تلفنی را در اختیار خواهد داشت. البته این امکان از طریق تلفن تحت شبکه یا IP Phone نیز در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید با استفاده از این راهکار، داخلی خودتان رو بر روی IP Phone داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، کافی است با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top