تلفن 021 88316704
Show menu

در صورتی که از مرکز تلفن الستیکس استفاده می‌کنید و تمایل دارید کارتهای تلفنی مدل Sangoma خود را در این مرکز تلفن نصب نمایید، این مقاله کمک خوبی برای شما خواهد بود. برای اطلاع از تنظیمات الستیکس می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

برای نصب کارتهای Sangoma در Elastix، به طور پیش فرض تمامی Package های مورد نیاز نصب هستند. ابتدا مطمئن شوید که کارت از نظر سخت افزاری بر روی سیستم شما شناسایی شده است.

lspci elastix sangoma

سپس دستور wanrouter hwprobe را اجرا کرده تا کارتهای شناخته شده توسط درایور wanpipe را مشاهده کنید.

hwprobe
 

تنظیم کارت تلفنی Sangoma:

جهت تنظیم کارت تلفنی Sangoma در Elastix کافیست وارد محیط وب Elastix شده و طبق تصویرهای زیر عمل کنید.

elastix

 

Advanced ،Check box را تیک زده و گزینه‌های "یافتن کارت Sangoma" و "جایگزینی فایل chan_dahdi.conf" را انتخاب کنید و بر روی "یافتن سخت افزار جدید" کلیک نمائید.
chan-dahdi.conf

 

چنانچه همانند شکل و مطابق با ماژولهای نصب شده بر روی کارت خود کانال فعال مشاهده نمودید، نشان میدهد که کارت به درستی بر روی سیستم نصب و شناخته شده است.

در شکل بالا، از کارت A200 استفاده شده است که قابلیت ارتقاء تا ۲۴ پورت را دارد و با توجه به این که برای نمونه فقط از یک ماژول پر شده بر روی این کارت استفاده شده است، فقط ۲ پورت قابل استفاده را نشان می‌دهد.
سپس با دستور Asterisk -r وارد محیط کنسول asterisk شوید.
دستور Dahdi show channels به شما نشان می‌دهد که کانال‌ها در asterisk بدرستی شناسایی شده‌اند.
dahdi show channels , elastix sangoma

این نصب بر روی Elastix-2.0.3 با مشخصات زیر بوده است.

Hardware specification:
Software Specification:
kernel-2.6.18-194.3.1
kernel-devel-2.6.18-194.3.1
dahid-linux-complete-2.3.0
wanpipe-3.5.14
پیام مدیرعامل، به مناسبت سالروز تاسیس شرکت ساعیان ارتباط سالروز تأسیس ساعیان ارتباط را خدمت این خانواده جوان و آینده‌دار تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بی شک «ساعیان ارتباط» با در اختیار داشتن سرمایه‌های عظیم به ویژه بهره‌مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می‌تواند برای تداوم و اعتلای قابلیت‌ های خود در سطح ملی و بین‌المللی حضوری فعال داشته باشد. آرزومندم جایگاه ...
شیوع کرونا در کشور تاکنون سبب شده تا بسیاری از کسب‌ و کارها برای حفظ سلامت تیم‌شان و ادامه فعالیت خود به خانه‌نشینی اجباری و دورکاری تن دهند. کرونا، برای ما چالش‌های بسیاری داشت که دورکاری یکی از آن‌ها بود. زمانی که شما مجبورید دورکار باشید اما همچنان نیاز به تماس تلفنی و دسترسی به داخلی خودتان از شرکت دارید این چالش چندین برابر می‌شود. ... ...
 پس از بررسی موشکافانه نیازمندی‌های ارائه شده و جلسات متعدد با مدیران فنی شرکت توسعه و بهره‌برداری ریلی مپنا، راهکار ادغام سیستم تلفنی سنتی موجود (سانترال پاناسونیک) با سیستم تلفنی نسل جدید از طرف ساعیان ارتباط مطرح گردید که با توجه به امکانات، قابلیت‌ها و در نهایت مقرون به صرفه بودن طرح نهایی، راهکار پیشنهادی تایید و توسط شرکت ساعیان ارتباط، راه‌اندازی و اجرا ...
برخی از مشتریان ما
Andishan
EIED
IAC
Madiran
Mapna
احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top