تلفن 021 88316704
Show menu

آموزش راهکارهای ارتباطی آکووکس

akuvox

آکووکس به عنوان یکی از کمپانی های فعال در حوزه ی ویپ، با تولید و ارائه ی تجهیزاتی چون تلفن تحت شبکه، درب باز کن های آی پی و اینترکام و همچنین اتوماسیون خانه های هوشمند (BMS) شناخته می شود.

آکادمی ساعیان ارتباط با هدف انتقال دانش، ویدئوهای آموزشی Akuvox را با علاقمندان عزیز به اشتراک می گذارد.

آموزش تنظیمات اولیه اینترکام های آکووکس

اینترکام Intercom ها تجهیزاتی هستند که به شما امکان برقراری ارتباط صوتی و یا تصویری و همچنین کنترل برخی دستگاه ها را از راه دور و در بستر شبکه فراهم می کنند. اما قابلیت بسیار ارزشمند اینترکام های آکووکس Akuvox، پشتیبانی از پروتکل SIP و امکان یکپارچه سازی با مرکز تلفن های تحت شبکه (IP-PBX) می باشد. با این قابلیت می توانید از تمام امکانات شبکه ی ویپ بهره مند شوید.

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود
برقراری ارتباط اینترکام و تلفن تصویری آکووکس

در این ویدیو چگونگی برقراری ارتباط میان یکی از اینترکام های Akuvox و تلفن تصویری R47 را آموزش می دهیم. یکی از راهکارهای رایج در شبکه های VoIP یکپارچه سازی و کنترل ورودی و خروجی به بخش های مختلف از طریق اینترکام ها با قابلیت SIP می باشد. این راهکار به شما اجازه می دهد تا از هر مکانی تنها با دسترسی به شبکه ی داخلی، بتوانید کنترل تردد انجام دهید.

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود
نمونه های کاربردی آکووکس R29S

اینترکام ها و Doorphone های آکووکس Akuvox، تجهیزاتی هستند که امکان هوشمند سازی و همچنین یکپارچه سازی ارتباطات را برای شما فراهم می کنند. یکی از مدل های پیشرفته ی در این دسته بندی، مدل Akuvox R29S می باشد. این Doorphone علاوه بر کنترل ورود/خروج و ارتباط از طریق پروتکل SIP، امکانات گوناگون دیگری دارد که در این ویدیو، با نمایش نمونه های کاربردی، بیشتر با آن ها آشنا خواهید شد.

 

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود
مانیتورهای Indoor آکووکس

کمپانی آکووکس Akuvox پس از عرضه ی اینترکام های SIP، حالا مانیتورهای داخلی یا همان Indoor Monitor ها را به سبد محصولی خود افزوده است. این مانیتورها مبتنی بر سیستم عامل اندروید بوده و قابلیت یکپارچگی با اینترکام ها و دیگر تجهیزات جهت ایجاد یک مدیریت واحد هوشمند را فراهم می کنند. در این ویدیو با قابلیت های این مانیتورها بیشتر آشنا خواهید شد.

 

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود
راهکارهای ارتباطی هوشمند برای کنترل ورود و خروج

در این سری ویدیوها قصد داریم تا شما را با راهکارهای هوشمند که از تکنولوژی ویپ (VoIP) بهره می برند، بیشتر آشنا کنیم. تیم فنی و مارکتینگ ساعیان ارتباط در این ویدیو ابتدا با تعریف یک سناریوی واقعی، راهکار پیشنهادی مناسب با نیازمندی ها را ارائه کرده و سپس با استفاده از تجهیزات مورد نظر، این راهکار را شبیه سازی می نماید. در بخش اول این ویدیو، چگونگی هوشمند سازی در یک مجمتع مسکونی و یا اداری و امکان کنترل گیت های ورود/خروج به صورت گسترده، با استفاده از تجهیزات آکووکس Akuvox آموزش داده شده است.

در بخش دوم این ویدیو چگونگی هوشمند سازی ورود و خروج و کنترل تردد در یک مجمتع مسکونی یا اداری، با استفاده از تجهیزات آکووکس Akuvox را در یک نمونه ی آزمایشگاهی، بررسی کرده و قابلیت ها و امکانات راهکار ارائه شده را معرفی می نماید.

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود
احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top