تلفن 021 43471
Show menu

عرضه ی رسمی مرکز تلفن سری P یستار

P-series PBX System

در هفته ی گذشته، کمپانی یستار، مرکز تلفن های جدید خود یعنی سری P، را به صورت رسمی معرفی و روانه بازار کرد. کمپانی یستار در سری P، سعی کرده است تا به نیازهای پیشرفته تر مرتبط با سیستم های تلفنی و مراکز تماس پاسخ دهد. گزارشات آماری پیشرفته، مانیتورینگ صف و والبرد، پنل اپراتوری با امکان مدیریت Drag & Drop تماس ها، این سری از مرکز تلفن های یستار را به یک محصول منحصر بفرد بدل کرده است.

ادامه مطلب...کنفرانس سالیانه استریسک برگزار شد

AstriCon 2020

کنفرانس سالیانه استریسک یا AstriCon امسال به توجه به شیوع کرونا، به صورت متفاوتی اجرا گردید. این کنفرانس در سال شانزدهم خود، به صورت مجازی و با عنوان (Plan (9 در مدت دو روز با اهدافی همچون گذشته، یعنی به اشتراک گذاری برنامه ی توسعه و معرفی قابلیت ها و امکانات جدید مرتبط با پروژه های متن باز استریسک و FreePBX برگزار شد.

ادامه مطلب...ماژول Advanced Recovery

Advanced Recovery

در نسخه های قبلی فری پی بی ایکس، ماژول High Availability یا همان HA بر روی دو سرور اصلی و پشتیبان نصب می گردید و دو سرور با استفاده از آدرس IP شناور، در دسترس قرار می گرفتند. اما این ماژول با تغییرات ساختاری FreePBX در نسخه های بعدی یعنی 14 و 15 سازگار نبوده و با توجه به بروزرسانی سیستم عامل CentOS، عملا امکان نصب این ماژول بر روی نسخه ی جدید وجود نداشت.

ادامه مطلب...معرفی سری جدید P مرکز تلفن های تحت شبکه Yeastar

yeastar P-Series

کمپانی Yeastar از محصول جدید خود رونمایی کرد. مرکز تلفن های تحت شبکه سری P که چند روزیست معرفی شده‌اند، با رویکرد ارائه قابلیت های پیشرفته تر برای کسب و کارهای غیر SME روانه بازار شدند. کمپانی یستار در سری P، سعی کرده است تا علاوه بر افزایش کارایی و امکانات متنوع، سادگی و راحتی بکارگیری را نیز در اولویت بالا قرار دهد. با سری جدید P بیشتر آشنا شوید:

ادامه مطلب...تلفن های خود را نو کنید!

akuvox phones

تلفن، در هر قالبی که باشد، بعد از مدتی استفاده، علاوه بر این که از زیبایی ظاهری آن کاسته می شود، لوازم جانبی نیز کارایی خود را از دست می دهند. اما راه حل مقرون به صرفه برای رفع این مشکلات چیست؟ شرکت ساعیان ارتباط به عنوان توزیع کننده و نماینده اصلی تلفن های تحت شبکه ی Akuvox در ایران، در نظر دارد تا خدمات refresh تلفن های این شرکت را به شما مشتریان و همکاران گرامی ارائه نماید.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top