تلفن 021 88316704
Show menu

شانزدهمین سالگرد فعالیت ساعیان ارتباط

SENA-16

پیام مدیرعامل، به مناسبت سالروز تاسیس شرکت ساعیان ارتباط

سالروز تأسیس ساعیان ارتباط را خدمت این خانواده جوان و آینده‌دار تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بی شک «ساعیان ارتباط» با در اختیار داشتن سرمایه‌های عظیم به ویژه بهره‌مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می‌تواند برای تداوم و اعتلای قابلیت‌ های خود در سطح ملی و بین‌المللی حضوری فعال داشته باشد. آرزومندم جایگاه رفیع شرکت در بین شرکت‌های فناور در حوزه مخابراتی و نرم‌افزاری برجسته کشور بیش از پیش ارتقاء یابد.

ادامه مطلب...راهکار ارتباط تلفنی ویژه دورکاری

WfH

شیوع کرونا در کشور تاکنون سبب شده تا بسیاری از کسب‌ و کارها برای حفظ سلامت تیم‌شان و ادامه فعالیت خود به خانه‌نشینی اجباری و دورکاری تن دهند. کرونا، برای ما چالش‌های بسیاری داشت که دورکاری یکی از آن‌ها بود. زمانی که شما مجبورید دورکار باشید اما همچنان نیاز به تماس تلفنی و دسترسی به داخلی خودتان از شرکت دارید این چالش چندین برابر می‌شود.

ادامه مطلب...عرضه ی رسمی مرکز تلفن سری P یستار

P-series PBX System

در هفته ی گذشته، کمپانی یستار، مرکز تلفن های جدید خود یعنی سری P، را به صورت رسمی معرفی و روانه بازار کرد. کمپانی یستار در سری P، سعی کرده است تا به نیازهای پیشرفته تر مرتبط با سیستم های تلفنی و مراکز تماس پاسخ دهد. گزارشات آماری پیشرفته، مانیتورینگ صف و والبرد، پنل اپراتوری با امکان مدیریت Drag & Drop تماس ها، این سری از مرکز تلفن های یستار را به یک محصول منحصر بفرد بدل کرده است.

ادامه مطلب...مپنا، به جمع مشتریان ساعیان ارتباط اضافه شد

Mapna

 پس از بررسی موشکافانه نیازمندی‌های ارائه شده و جلسات متعدد با مدیران فنی شرکت توسعه و بهره‌برداری ریلی مپنا، راهکار ادغام سیستم تلفنی سنتی موجود (سانترال پاناسونیک) با سیستم تلفنی نسل جدید از طرف ساعیان ارتباط مطرح گردید که با توجه به امکانات، قابلیت‌ها و در نهایت مقرون به صرفه بودن طرح نهایی، راهکار پیشنهادی تایید و توسط شرکت ساعیان ارتباط، راه‌اندازی و اجرا گردید. بدین وسیله با افتخار اعلام می‌کنیم که شرکت محترم توسعه و بهره‌برداری ریلی مپنا، به جمع مشتریان ساعیان ارتباط اضافه شد.

ادامه مطلب...کنفرانس سالیانه استریسک برگزار شد

AstriCon 2020

کنفرانس سالیانه استریسک یا AstriCon امسال به توجه به شیوع کرونا، به صورت متفاوتی اجرا گردید. این کنفرانس در سال شانزدهم خود، به صورت مجازی و با عنوان (Plan (9 در مدت دو روز با اهدافی همچون گذشته، یعنی به اشتراک گذاری برنامه ی توسعه و معرفی قابلیت ها و امکانات جدید مرتبط با پروژه های متن باز استریسک و FreePBX برگزار شد.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top