تلفن 021 88316704
Show menu

مرکز تماس ساعیان ارتباط (NG-IPCC)

contact-center

مرکز تماس (Contact Center) نقطه مرکزی مدیریت ارتباط با مشتریان در سازمان است؛ به عبارت دیگر مکانیست که تماس‌های مشتریان (تلفن، ایمیل، پیام کوتاه و...) پاسخگویی و مدیریت می‌شوند. می‌توان گفت مرکز تماس پل ارتباطی بین سازمان و مشتریانش می‌باشد و شکل‌دهنده چهره سازمان در نظر مشتریست. امروزه سازمان‌ها به اهمیتی که مرکز تماس در موفقیت آن‌ها دارند پی‌برده‌اند و همواره سعی می‌کنند این امکان را برای مشتریانشان فراهم آورند که در هر زمان و مکان و با سریع‌ترین و ساده‌ترین امکانات بتوانند با سازمان ارتباط برقرار کنند.

آکادمی ساعیان ارتباط با هدف انتقال دانش، ویدئوهای آموزشی مرکز تماس NG-IPCC را با علاقمندان عزیز به اشتراک می گذارد.

قسمت اول: آنالیز تماس ها

یکی از قابلیت های مهم در سیستم های مراکز تماس امکان بررسی جزئیات تماس ها، جهت بررسی و آنالیز عملکرد مرکز تماس می باشد. این قابلیت در مرکز تماس NG-IPCC محصول شرکت ساعیان ارتباط، به خوبی پیاده سازی شده و امکانات بسیاری را برای مدیران مرکز تماس فراهم می کند. در این ویدیو سعی شده است مروری بر این قابلیت ها صورت گیرد.

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود
قسمت دوم: مانیتورینگ

مانیتورینگ (Monitoring) آنلاین وضعیت تماس ها، اپراتور ها، کاربران، صف ها و ... در مرکز تماس NG-IPCC به مدیران و سوپروایزر اجازه می دهد تا وضعیت سرویس دهی و خدمات را به صورت لحظه ای آنالیز و کنترل نمایند و برای بهبود و افزایش سطح سرویس مرکز ارتباط با مشتریان خود اقدامات لازم را انجام دهند.

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود
قسمت چهارم: پنل اپراتوری

پنل اپراتوری تحت وب مرکز تماس NG-IPCC به اپراتور های مرکز تماس اجازه می دهد تا به سادگی تماس های ورودی یا خروجی خود را مدیریت نمایند. در این پنل اپراتور می تواند وضعیت عملکرد خود را مشاهده کرده و چگونگی سرویس دهی خود را کنترل نماید. چت کردن، انتقال مکالمه به سوپروایزر، Wrap up time و ... سایر قابلیت های این پنل می باشد.

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود
قسمت سوم: گزارشات

سیستم گزارشات (Reports) در مرکز تماس NG-IPCC، امکان ساخت گزارشات مورد نظر از کلیه ی جزئیات تماس ها و عملکرد مرکز تماس را فراهم می کند. با ساخت گزارشات مورد نظر، مدیران سیستم از طریق پرتال تحت وب، از هر مکانی می توانند از طریق آنالیز گزارشات، عملکرد واحد ارتباط با مشتریان را ارزیابی نمایند.

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود
احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top