تلفن 021 88316704
Show menu

Mapna

 پس از بررسی موشکافانه نیازمندی‌های ارائه شده و جلسات متعدد با مدیران فنی شرکت توسعه و بهره‌برداری ریلی مپنا، راهکار ادغام سیستم تلفنی سنتی موجود (سانترال پاناسونیک) با سیستم تلفنی نسل جدید از طرف ساعیان ارتباط مطرح گردید که با توجه به امکانات، قابلیت‌ها و در نهایت مقرون به صرفه بودن طرح نهایی، راهکار پیشنهادی تایید و توسط شرکت ساعیان ارتباط، راه‌اندازی و اجرا گردید. بدین وسیله با افتخار اعلام می‌کنیم که شرکت محترم توسعه و بهره‌برداری ریلی مپنا، به جمع مشتریان ساعیان ارتباط اضافه شد.

 یکی از دغدغه مدیران محترم توسعه و بهره‌برداری ریلی مپنا در این پروژه، پایداری و ثبات سیستم تلفنی جدید، حفظ سیستم تلفنی سنتی و امکان یکپارچگی سیستم تلفنی VoIP با آن بود که با عنایت به این مهم، راهکاری مبتنی بر گیتوی‌های سنگوما در نظر گرفته شد و در نهایت ارتباط مرکز تلفن VoIP با استفاده از گیتوی Sangoma Vega100G با سانترال پاناسونیک ایجاد گردید. بدین ترتیب امکان برقراری حداقل 30 تماس همزمان بین داخلی‌های پاناسونیک و داخلی‌های جدید IP مهیا گردید. در حال حاضر، سیستم تلفنی مپنا با 200 عدد داخلی IP جدید و با حفظ سانترال سنتی Panasonic TDE600 با تمامی داخلی‌های قبلی موجود، در حال سرویس‌دهی می باشد.

از طرف دیگر امنیت راهکار ارایه شده، ارتباط بین شعب و قابلیت‌های نرم‌افزاری راهکار ارایه، از دیگر دغدغه‌های مدیران محترم مجموعه توسعه و بهره‌برداری ریلی مپنا بود؛ قابلیت‌هایی نظیر امکان کنترل میزان سطح دسترسی داخلی‌ها در مرکز تلفن به صورت جزیی، مدیریت تمامی مسیرهای خروجی در جزیی‌ترین سطح، تمامی کدها و گروه‌های مربوط به نوع زنگ، صف‌ها، اتاق کنفرانس، گروه‌های صندوق صوتی و Paging که به صورت کامل پیاده‌سازی و اجرا گردید.

امید است در گام‌های بعدی، قابلیت‌ها و امکانات خاص و کاربردی بیشتری را در اختیار مجموعه محترم شرکت توسعه و بهره‌برداری ریلی مپنا قرار دهیم و گامی استوار در بهبود ارتباطات سازمانی همکاران در بستر موجود برداریم.

 

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top