تلفن 021 88316704
Show menu

کارت آنالوگ ویپ FXO/FXS سنگوما Sangoma

کارت آنالوگ ویپ VoIP سنگوما Sangoma برای اتصال FXO یا FXS به استریسک، FreePBX و ایزابل

سنگوما Sangoma با بیش از سه دهه سابقه در تولید تجهیزات VoIP و کارت های تلفنی آنالوگ ویپ FXS و FXO، امکان اتصال خطوط شهری FXO یا داخلی FXS را به سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ مانند استریسک، FreePBX و ایزابل (Asterisk ،FreePBX ،FreeSWITCH) و ... را فراهم کرده است.

کيفيت سخت افزاری بهينه شده کارت های تلفنی سنگوما Sangoma که با ساختار نرم افزاری ابتکاريش تطبيق يافته است، از شناخته شده ترین تجهیزات بازار VoIP می باشد و از سال 1984 تا کنون توانسته گام های بزرگی در این حوزه بر دارد.

سخت افزارهای بی همتای سنگوما Sangoma با طراحی بهينه شده بدلیل امکان بروز رسانی firmware در هر زمان، انعطاف پذیری و کیفیت مرکز تلفن تحت شبکه یا همان IP PBX شما را تضمین می‌کنند. کيفيت، قابليت اطمينان و پشتیبانی Sangoma نه تنها در جامعه متن باز open source شناخته شده است بلکه بعنوان یک تامین کننده تجهیزات ویپ برای سیستم های تجاری همچون ویندوز نیز معرفی شده است. Sangoma با DSP حذف اکوی سخت افزاری on-board و Telco-grade خود که در تمامی کارت های آن تعبیه شده است، توانسته است در این حوزه از برترین ها تلقی گردد.

کارت های آنالوگ ویپ FXO و FXS را با درايورهای بهينه شده و قابل ارتقاء سنگوما Sangoma انتخاب کنيد.

کارت آنالوگ ویپ FXO - FXS A200 سنگوما Sangoma
سنگوما Sangoma کارت آنالوگ ویپ FXO - FXS A200
کارت تلفنی آنالوگ سنگوما Sangoma A200 - A200D - A200E - A200DE با ظرفیت قابل افزایش ۲ تا ۲۴ پورت آنالوگ FXO یا FXS و پشتیبانی از ماژول‌ سخت افزاری Echo Canceller بهترین گزینه برای یک مرکز تلفن ...
کارت آنالوگ ویپ FXO - FXS A400 سنگوما Sangoma
سنگوما Sangoma کارت آنالوگ ویپ FXO - FXS A400
کارت تلفنی آنالوگ سنگوما Sangoma A400 - A400D - A400E - A400DE با ظرفیت قابل افزایش ۲ تا ۲۴ پورت آنالوگ FXO یا FXS و پشتیبانی از ماژول‌ سخت افزاری Echo Canceller بهترین گزینه برای یک مرکز ...
کارت آنالوگ ویپ FXO - FXS B600 سنگوما Sangoma
سنگوما Sangoma کارت آنالوگ ویپ FXO - FXS B600
کارت های آنالوگ ویپ سنگوما B600 با ۴ پورت FXO شهری و یک پورت FXS داخلی، به عنوان یکی از گزینه های مقرون به صرفه برای یک مرکز تلفن VoIP مبتنی بر استریسک، FreePBX و یا الستیکس بشمار می روند.
احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top