تلفن 021 88316704
Show menu

IVR-report-module

برای بسیاری از کسب و کارهایی که از سیستم تلفنی تحت شبکه یا همان IP-PBX استفاده می کنند، تعداد مراجعات به هر یک از بخش های منوی گویا (IVR) توسط مشتریان و مخاطبین، مشخص نبوده و معمولا روش آسانی برای استخراج این آمار نیز وجود ندارد. بدیهی است که در سانترال های سنتی، دستیابی به چنین اطلاعات و گزارشاتی حتی قابل تصور هم نباشد!

در برخی از مراکز تلفنی تحت شبکه و سیستم های متن باز همچون استریسک، می توان بخشی از این اطلاعات را به کمک گزارش جزئیات تماس ها (CDR) استخراج نمود، اما در صورتی که منو های صوتی چند سطحی داشته باشید و یا بخشی از تماس ها به صورت خودکار در IVR سرویس دهی شوند، دیگر رسیدن به چنین آماری ساده نخواهد بود.

موارد زیر از جمله مزیت های مهمی هستند که این نوع گزارشات می تواند دربر داشته باشد:

- میزان مراجعه به هر یک از شاخه ها و یا زیر شاخه ها

- آنالیز اهمیت هر یک از منوها و یا زیر شاخه های هر IVR

- تعداد مراجعات به سرویس های خودکار

- امکان ردگیری مشتری در IVR و جریان طی شده در شاخه ها

- بازخورد در اصلاح منوها و خودکار سازی هرچه بیشتر سرویس ها

تیم نرم افزاری شرکت ساعیان ارتباط، پس از تحلیل نیازمندی های مشتریان و بازخوردهای مختلف از پروژه های مرکز تماس و مرکز تلفن، سعی کرده است تا با طراحی و پیاده سازی ماژول نرم افزاری IVR Report برای مرکز تلفن محبوب FreePBX، امکان گزارش گیری از منوی های صوتی در این مرکز تلفن را فراهم نماید.

این ماژول که با نسخه های مختلف FreePBX سازگار می باشد، به صورت مستقل و بسیار آسان نصب شده و تمامی اتفاقات در منوی های صوتی تعریف شده در سیستم تلفنی را ثبت می نماید.

IVR-report-1

در ماژول IVR Report، این امکان تعبیه شده است که بتوان ثبت گزارشات را برای منوی های صوتی مورد نظر فعال کرده و از این طریق ذخیره ی اطلاعات را مدیریت نمایید:

IVR-report-2

پس از مشخص کردن منوی (های) صوتی جهت ذخیره ی اطلاعات مربوط به آن، از طریق بخش گزارشات می توانید با اعمال فیلتر زمانی و یا فیلتر بر اساس نام منوی صوتی، گزارشات آماری و جزئی را تهیه نمایید:

IVR-report-6

IVR-report-7

در بخش گزارشات با کلیک بر روی آیکون ستون آخر یعنی جزئیات، می توانید تمامی گردش های تماس گیرنده در منوی (های) صوتی را با اطلاعات دقیق تری مشاهده نمایید:

IVR-report-5

علاوه بر امکان تهیه خروجی به صورت csv از نتایج گزارشات، این قابلیت وجود دارد که اطلاعات ثبت شده را به دیتابیس و یا نرم افزارهای دیگری همچون Elasticsearch انتقال داد. این ویژگی کم نظیر، تهیه گزارشات تحلیلی را بسیار آسان خواهد نمود.

از دیگر نکات مهمی که در پیاده سازی این ماژول به آن پرداخته شده است، دو زبانه بودن و پشتیبانی از زبان فارسی می‌باشد؛ یعنی با تغییر زبان محیط وب FreePBX به زبان فارسی، این ماژول به صورت فارسی در دسترس کاربر خواهد بود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه ی این ماژول نرم افزاری برای مرکز تلفن FreePBX، می توانند با واحد فروش شرکت دانش بنیان ساعیان ارتباط تماس حاصل نمایند. 비트코인 카지노

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود


احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top