تلفن 021 88316704
Show menu

header-NG-AutoP

old-solutions  idea  features  sync  mehrabad

در دنیای امروز که هوش مصنوعی (AI) یکی از مهم ترین گرایش های تکنولوژی بشمار می رود، جایگزینی نیروی انسانی با سیستم‌های کامپیوتری و واگذاری وظایف تعریف شده به ماشین، امری رایج تلقی می‌گردد. این وظایف تنها مربوط به کارهای فیزیکی و استفاده از ربات‌ها نمی‌شود چرا که در بخش‌هایی همچون ارائه خدمات پشتیبانی، ابزارهایی مانند چت‌بات (Chatbot) ها توسعه چشم‌گیری یافته‌اند.

شرکت ساعیان ارتباط نیز در طراحی و تولید محصولات نرم افزاری خود همچون مرکز تماس NG-IPCC، هوشمندی و خودکارسازی را با استفاده از تکنولوژی های مختلف در نظر گرفته و سعی کرده است تا به افزایش راندمان سازمان‌ها و کسب و کارها، از این طریق کمک نماید.

یکی از محصولات نرم افزاری جدید ساعیان ارتباط با رویکرد مشابه، سیستم پیجینگ (سامانه اطلاع رسانی خودکار) با نام تجاری NG-AutoP می باشد. با کمک سیستم Auto Announcement، کلیه اعلان‌های لازم که می‌بایست در مکان‌های تعریف شده به صورت عمومی اطلاع رسانی شوند، به صورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی اعلان می گردد.

 

سیستم پیجینگ: راهکارهای سنتی و مشکلات موجود

راهکار سنتیدر روش‌های رایج سنتی، معمولا یک یا گروهی از نفرات به عنوان اپراتورهای سیستم اطلاع رسانی و یا پیجینگ، مسئولیت اعلام پیغام های تعریف شده یا مورد نیاز توسط درخواست کننده، در مکان‌های مورد نظر را بر عهده دارند؛ به عنوان مثال مکان های عمومی همچون ترمینال‌های مسافربری یکی از نمونه‌های مهم آن به‌شمار می‌رود.

در این راهکارها، با توجه به استفاده از تجهیزات صوتی آنالوگ، محدودیت‌های مشخصی در پیاده‌سازی و اجرا وجود خواهد داشت؛ از طرفی نباید هزینه‌های چشم‌گیر نگهداری و توسعه آن را فراموش کرد. هم‌چنین خطاهای نیروی انسانی، فشار کاری و استرس بالا در مکان‌هایی که ترافیک کاری زیادی دارند و در نهایت هزینه‌های مربوط به آن، از جمله مواردی است که در این راهکارها با آن رو به رو هستیم.

 

سیستم پیجینگ تحت شبکه: راهکار پیشنهادی

راهکاربرای حذف محدودیت‌ها و هزینه‌های ناشی مربوط به نیروی انسانی، شرکت ساعیان ارتباط، سیستم پیجینگ (سیستم اطلاع‌رسانی خودکار) را طراحی و پیاده سازی نموده است به طوری که با ارتباط با سیستم‌های ثالث و دریافت اطلاعات لازم جهت اعلام و سپس تبدیل متن به گفتار، پیام صوتی مورد نظر در مکان تعریف شده با استفاده از بستر شبکه ی IP، پخش می‌گردد. این محصول بومی، در حال حاضر در پرترافیک‌ترین فرودگاه کشور، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد در حال استفاده و خدمت‌رسانی به مسافرین گرامی می‌باشد.

سیستم پیجینگ ساعیان ارتباط (سامانه NG-AutoP) یک محصول کاملاً بومی بوده که با استفاده از تکنولوژی VoIP، محدودیت‌های سیستم‌های آنالوگ را نخواهد داشت و با به‌کارگیری ابزارهای مختلف تحت وب خود، قابلیت‌های بسیاری را برای کاربران خود فراهم می نماید.

 

سیستم پیجینگ: امکانات و قابلیت‌های سامانه

تیم نرم افزاری شرکت ساعیان ارتباط، پس از بررسی مشکلات سیستم های موجود و همچنین نیازمندی های مطرح در این گروه از سیستم های نرم افزاری، سعی کرده است تا آن ها را با به‌کارگیری بهترین روش ها، پاسخ دهد. از همین رو سیستم پیجینگ، قابلیت های بسیار متنوعی دارد که برخی از مهم‌ترین آن ها عبارتند از:

- ارتباط با سیستم های ثالث از طریق API تحت وب

- تعریف Zoneهای مختلف

امکانات سامانه

- تعریف نگاشت میان Zoneها و اعلان‌های صوتی (پیجینگ)

- افزودن اعلان‌های از پیش تعریف شده با استفاده از فایل صوتی دلخواه

- امکان زمان بندی پخش اعلان‌ها

- مانیتورینگ لحظه‌ای و آنلاین اعلان‌ها

- گزارش گیری با جزئیات کامل از اعلان‌ها

- پشتیبانی از زبان فارسی و انگلیسی

- پشتیبانی از تقویم شمسی و میلادی

AutoP-sena-1

سیستم پیجینگ: یکپارچگی با سیستم های موجود

یکپارچگی با سیستم‌های در حال کار و بکارگیری منابع و تجهیزات موجود، یکی از نگرانی‌های معمول است که معمولاً از طرف کارفرمایان مطرح می شود؛ چرا که در گام اول کاهش هزینه‌ها را به دنبال داشته و در گام بعدی مهاجرت به سیستم جدید را تسریع می بخشد.

علاوه بر قابلیت ارتباط با سیستم‌های اطلاعاتی همچون سامانه اطلاعات پرواز (FIDS) از طریق API تحت وب، جهت دریافت اطلاعات مورد نیاز اعلان، سیستم پیجینگ تولید شده توسط ساعیان ارتباط (سامانه NG-AutoP) امکان ارتباط با سیستم‌های آنالوگ را از طریق مبدل های طراحی شده توسط این شرکت را نیز دارا بوده، به طوری که می‌توان سیستم‌های صوتی سنتی را حفظ کرده و از سامانه خودکار به عنوان سیستم پیجینگ، بهره‌مند شد.

 

سیستم پیجینگ: نمونه پروژه ی انجام شده

مهرآبادشرکت دانش بنیان ساعیان ارتباط، پس از اجرای موفقیت آمیز مرکز تماس 199 فرودگاه بین المللی مهرآباد و شناخت حاصل از نیازمندی های مربوط به خدمات و تسهیلات فرودگاهی، توانست سیستم پیجینگ را با نام تجاری NG-AutoP در همین فرودگاه به عنوان مهم‌ترین و پرترافیک‌ترین فرودگاه کشور اجرا نماید. سیستم پیجینگ، در تمامی ترمینال‌های این فرودگاه در حال حاضر در حال بهره برداری بوده و تاکنون توانسته است رضایت هموطنان و مسافرین گرامی در دقت و صحت عملکرد خود را جلب نماید.

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود


احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top